play-riptide-renegade-fi
cut-the-cord-with-plex-fi
Viisi uutta Square Enix -hittiä tulossa NVIDIA SHIELDille


Viisi uutta Square Enix -hittiä tulossa NVIDIA SHIELDille

Julkaissut Steve Klett - Tue, Oct 4, 2016

Olemme innoissamme voidessamme julkistaa, että SHIELD sa pian lisää Square Enixin hittipelejä suoratoistettavaksi. Lisäämme GeForce NOW -kirjastoon viisi uutta peliä, kuten Hitman: Absolutionin ja Thiefin, tältä huippujulkaisijalta. Jäsenemme pääsevät nauttimaan peleistä ilmaiseksi.

Viisi uutta Square Enix -hittiä tulossa NVIDIA SHIELDille

Edellä mainittujen hiiviskelypeliklassikkojen lisäksi lisäämme kaksi peliä, joissa seikkailee jokaisen suosikkiseikkailija Lara Croft: Tomb Raider Legend ja Tomb Raider Anniversary. Viimeisimpänä, mutta ei suinkaan vähäisimpänä julkaisulistallamme on arcade-pelihitti Mini Ninjas.

Viisi uutta Square Enix -hittiä tulossa NVIDIA SHIELDille

Kaikki nämä suositut pelit lisätään GeForce NOW’n jäsenkirjastoon eli kaikki jäsenemme voivat pelata niitä ilman eri maksua. Seuraa SHIELD-blogia, niin saat tietää, milloin nämä pelit julkaistaan ja saat paljon muuta lisätietoa.

Viisi uutta Square Enix -hittiä tulossa NVIDIA SHIELDille

Square Enix liittyi mukaan SHIELD-palveluun aiemmin tänä vuonna. Tämän seurauksena GeForce NOW -jäsenet ovat päässeet nauttimaan monista julkaisijan hiteistä, kuten Sleeping Dogsista, Lara Croft and the Guardian of Lightista, Murdered: Soul Suspectista ja Tomb Raiderista.

Viisi uutta Square Enix -hittiä tulossa NVIDIA SHIELDille

Toimintaseikkailupelit ovat GeForce NOW'n pelatuimpia pelejä, ja tämä Square Enix -pelien uusi aalto miellyttää varmasti kaikkia tämän pelityypin ystäviä.

Viisi uutta Square Enix -hittiä tulossa NVIDIA SHIELDille

GeForce NOW -kirjastossa on nyt yli 80 peliä, joita jäsenet voivat pelata suoraan SHIELD-palvelussa.

Ota GeForce NOW käyttöösi kolmeksi kuukaudeksi ilmaiseksi

NVIDIA SHIELDin PC-laatupelien valikoima kasvaa jatkuvasti, joten pelaajien todella kannattaa hankkia nyt SHIELD. Saat käyttöösi todella nopean suoratoistomedialaitteen, 4K-tuen ja välittömän pääsyn pelien GeForce NOW -suoratoistopalveluun.

Siirry pelaamiseen uuteen aikakauteen hankkimalla SHIELD jo tänään!